Sony Ericsson USB Drivers here!

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од Alfa Mobil Team, 2 мај 2008.

 1. kirethebest

  kirethebest Нов член

  Член од:
  3 окт 2009
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  ке може ли да ми најдете драјвери за Z550i ама за 64-битен Виндоус
   
 2. digico

  digico Активен Член

  Член од:
  11 мај 2009
  Мислења:
  636
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  28
  офскроз
   

  Прикачени податотеки:

  • Z550.rar
   File size:
   252,3 KB
   Прегледи:
   3
 3. kirethebest

  kirethebest Нов член

  Член од:
  3 окт 2009
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Не работат :S Сепак фала
   
 4. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  со последниот писи суит автоматски идат сите драјвери до дб2020/дб31хх сериите.
   
 5. kirethebest

  kirethebest Нов член

  Член од:
  3 окт 2009
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  неможам да најдам PC Suite за 64-битен XP :S
   
 6. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  аман што ти е фрката со тој 64битен виндоус.
  :)
   
 7. kirethebest

  kirethebest Нов член

  Член од:
  3 окт 2009
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  па незнам неможат да се инсталираат драјверите симнував многу и никои неможат...сега ке побарам PC Suite
   
 8. ivanstevko

  ivanstevko Член

  Член од:
  20 мар 2011
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  epa Update naprai si i drug pat ne stavaj 64biten
  a inace ako moze da znam jas sto e problemot kazi mi go errorot pa ke ti kazam jas driveri za lap top
  mu staviv Windows 7 i driveri za Vista ali prvo vidov sto e problemot pa posle taka da kazi mi problem pa ke vidam dali ke mozam da ti pomognam so kompjuteri dosta se razbiram za moja vozrast :D
   
 9. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  6 октомври 2009 го пишал членот тоа. Можеби сега заборавил на форумов.
   
 10. ivanstevko

  ivanstevko Член

  Член од:
  20 мар 2011
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  :pos:ha ne sum procital :D
   

Сподели преку: