Sony Ericsson shake control

Дискусија во форумот 'Туторијали и модување' започната од Ilche, 20 окт 2010.

 1. Ilche

  Ilche Нов член

  Член од:
  20 окт 2010
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Kako mozi da napram shake control na SE Zylo w20i , ako znaj nekoj neka kazi , gledam na net deka mozi da menuva pesni so tresenje na tel i pojacuvanje na glasot
   
 2. IKO_MC

  IKO_MC Нов член

  Член од:
  2 ное 2008
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  3
  Држи го Walkman копчето од страна и мрдај лево-десно.
   
 3. solidio

  solidio Нов член

  Член од:
  6 ное 2010
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  3
  лево десно за песна, нагоре-надоле за јачина на звук, со држење на walkman кочето of course :D
   

Сподели преку: