SIM Lock Patch Generator 2.2

Дискусија во форумот 'Туторијали и модување' започната од D@v!d_P5yCh0, 3 авг 2011.

 1. D@v!d_P5yCh0

  D@v!d_P5yCh0 Övëřçløçкëđ

  Член од:
  6 мај 2011
  Мислења:
  370
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  28
  Во атачмент се наоѓа фајлот. Само ставете го соодветниот FW и кликнете Make Patch. Потоа само пачирајте го телефонот. Работи само на постари модели
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: