Screenshot од вашиот iPhone - ТУКА !

Дискусија во форумот 'iOS' започната од korda, 16 ное 2009.

 1. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  2.035
  Допаѓања:
  1.636
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung S7 Edge
  Топ си го средил ахахахахха Костумизација максимална :D
   
  христијан, Alexx, Noc 32 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.274
  Допаѓања:
  2.803
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  ajfonima mnogudobri moznostiza kastomazacija
  pozz hehe

  Sent from my ипхонето using Tapatalk
   
  На Ilija му/ѝ се допаѓа ова.
 3. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.466
  Допаѓања:
  4.759
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  2 прашања.

  1. Дали може да се ставаат иконите 1 у друга, како фолдери?

  2. Како не ви сметаат, 283 икони на хоум-скрин и наместо да го гледам дисплејот, да гледам микс од 2984 бои?
   
 4. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  1, moze
  2. se e navika jas i android taka go teram so milion ikoni, primer toa ti e kako sto si ti naviknat na mob sto gree i ti e normalno nas ni e ova normalno hehe


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На ivan88, gug1 и MacedonianBoy им се допаѓа ова.
 5. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.761
  Допаѓања:
  1.335
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  [​IMG]

  Еве икони во фолдери сепак досадни се оти се è исто било кое верзија .


  Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
   
 6. boro1

  boro1 Познат Член

  Член од:
  4 мај 2012
  Мислења:
  189
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  63
  [​IMG]

  Само 1 страна со апликации што ги користам секојдневно, сите други ми се во фолдерот Apps. Ако ми треба некоа апликација само swipe down правам и го пишувам името..

  [​IMG]

  пс: Среден е лагот при swipe down..


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Dzepar, gug1 и Ilija им се допаѓа ова.
 7. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.274
  Допаѓања:
  2.803
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  [​IMG]

  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 8. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.554
  Допаѓања:
  1.414
  Поени од трофеи:
  178
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Позадината баш и не дозволува да се истакне убавината на иконите али...


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На ivan88 и Ilija им се допаѓа ова.
 9. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.503
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  @Noc 32 абе грев си правиш на душа кога менуваш тема на ајфон, врховниот суштество бог и сл Џони Ајв ќе те стрела хахахах
   
  На BokUre му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.554
  Допаѓања:
  1.414
  Поени од трофеи:
  178
  Хахахахахахаха ќе ме прогонува Џобс :D
   
  На goth50 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: