Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Screenshot_2019-05-18-18-31-25.png Screenshot_2019-05-18-18-33-11.png Screenshot_2019-05-18-18-34-31.png Screenshot_2019-05-19-14-38-01.png Iron Man 3D
   
 2. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  screenshot20190830_223047770.png screenshot20190830_223152632.png screenshot20190830_223212044.png screenshot20190830_223247735.png
  Ubuntu touch 16.04 - OTA 10
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  screenshot20190910_174629826.png screenshot20190910_174648183.png screenshot20190910_174718579.png screenshot20190910_175223034.png screenshot20190910_175352863.png screenshot20190910_175403967.png
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 4. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 5. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 6. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  sailfosh os v.3.0.3.9 (multirom)
  Screenshot_20190917_001.png Screenshot_20190917_003.png Screenshot_20190917_002.png Screenshot_20190917_004.png Screenshot_20190917_005.png Screenshot_20190917_006.png
   

Сподели преку: