Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Screenshot_2019-05-18-18-31-25.png Screenshot_2019-05-18-18-33-11.png Screenshot_2019-05-18-18-34-31.png Screenshot_2019-05-19-14-38-01.png Iron Man 3D
   

Сподели преку: