Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.897
  Допаѓања:
  2.454
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  [​IMG]
   
  На Noc 32 и NikS им се допаѓа ова.
 2. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  232
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  screenshot20190104_234503774.png screenshot20190104_234521895.png screenshot20190104_234530967.png screenshot20190104_234543499.png
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  232
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 4. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  232
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  screenshot20190117_213647051.png screenshot20190117_213722000.png screenshot20190117_213805016.png screenshot20190117_213918883.png screenshot20190117_214019331.png
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: