Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  ^ како се снаоѓаш во ова?

  Screenshot_2018-09-18-08-37-02-232_lockscreen.png

  Screenshot_2018-09-18-08-36-49-719_com.miui.home.png

  Screenshot_2018-09-18-08-37-35-766_com.miui.home.png
   
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  362
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  @alfabeta
  Тој не може со "нормален" да се справи со ова е лесно :D

  Моментално кај мене :) [​IMG]

  Sent from my H3113 using Tapatalk
   
  На alfabeta и NikS им се допаѓа ова.
 3. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  На alfabeta му/ѝ се допаѓа ова.
 4. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Screenshot_2018-09-29-15-30-12.png Screenshot_2018-09-29-15-30-24.png
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.897
  Допаѓања:
  2.455
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Screenshot_20180929-155039.png
   
  На Dzepar и NikS им се допаѓа ова.
 6. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Screenshot_2018-10-21-10-42-14.png Screenshot_2018-10-21-10-43-12.png Screenshot_2018-10-21-10-43-33.png Screenshot_2018-10-21-10-44-43.png
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Screenshot_2018-11-28-19-54-27.png Screenshot_2018-11-28-19-54-40.png Screenshot_2018-11-28-19-54-56.png Screenshot_2018-11-28-19-55-50.png
   
  На kikoOoOoOoO и Noc 32 им се допаѓа ова.
 8. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.763
  Допаѓања:
  1.336
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  [​IMG]
  [​IMG]


  Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
   
  На kikoOoOoOoO и NikS им се допаѓа ова.
 9. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Screenshot_20181214_001.png Screenshot_20181214_004.png Screenshot_20181214_007.png
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 10. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat

Сподели преку: