Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  ^ како се снаоѓаш во ова?

  Screenshot_2018-09-18-08-37-02-232_lockscreen.png

  Screenshot_2018-09-18-08-36-49-719_com.miui.home.png

  Screenshot_2018-09-18-08-37-35-766_com.miui.home.png
   
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  @alfabeta
  Тој не може со "нормален" да се справи со ова е лесно :D

  Моментално кај мене :) [​IMG]

  Sent from my H3113 using Tapatalk
   
  На alfabeta и NikS им се допаѓа ова.
 3. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  346
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  На alfabeta му/ѝ се допаѓа ова.
 4. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  346
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Screenshot_2018-09-29-15-30-12.png Screenshot_2018-09-29-15-30-24.png
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.895
  Допаѓања:
  2.451
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Screenshot_20180929-155039.png
   
  На Dzepar и NikS им се допаѓа ова.

Сподели преку: