Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 2. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 3. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 4. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 5. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  Последна промена: 15 јул 2018
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 6. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Да токму така, добро си ја разбрала темата :), а можеби сме и роднини :) :!!!:
   
  На alfabeta му/ѝ се допаѓа ова.
 7. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
 8. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Extraction UI KLWP (Nova Launcher)
  Screenshot_2018-08-19-01-24-24.png Screenshot_2018-08-19-01-24-33.png Screenshot_2018-08-19-01-27-47.png Screenshot_2018-08-19-01-25-01.png Screenshot_2018-08-19-01-24-45.png Screenshot_2018-08-19-01-26-10.png
   
 9. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  Terminator KLWP (Nova Launcher)
  Screenshot_2018-08-31-10-01-52.png Screenshot_2018-08-31-10-02-26.png Screenshot_2018-08-31-10-02-41.png Screenshot_2018-08-31-10-03-24.png
   
 10. NikS

  NikS Kustom expert

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  228
  Допаѓања:
  350
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nexus 5 D821 32GB
  РОМ/Верзија:
  Multirom - Kitkat
  TREK COMPONENT KLWP (TOTAL LAUNCHER)
  Screenshot_2018-09-07-23-41-32.png Screenshot_2018-09-07-23-45-34.png Screenshot_2018-09-07-23-49-53.png Screenshot_2018-09-07-23-59-34.png Screenshot_2018-09-08-00-02-07.png Screenshot_2018-09-08-00-04-41.png
   

Сподели преку: