Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Scr000201.jpg
   
  На Dzepar и kikoOoOoOoO им се допаѓа ова.
 2. kikoOoOoOoO

  kikoOoOoOoO Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  447
  Допаѓања:
  170
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  iPhone SE
  Ако не си ти пропадна темата :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На goran, Ilija и NikS им се допаѓа ова.
 3. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Немаше подолго време ништо објавено па решив малце да разбијам монотонија :)
   
  На kikoOoOoOoO му/ѝ се допаѓа ова.
 4. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.136
  Допаѓања:
  1.611
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Ако ако.

  Sent from my ONEPLUS 5T using Tapatalk Pro
   

Сподели преку: