Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  1.jpg 2.jpg
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.876
  Допаѓања:
  2.427
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Темава е у Андроид подфорум, ама дека од НикС, ќе се остави мислењето... :)
   
  На NikS и RagingDemon им се допаѓа ова.
 3. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  не го забележав тоа, во насловот немаше нагласено андроид, а и имаше некои обајви и од ИОС, па си реков и јас да додам нешто плус :)....
   
  Последна промена: 2 авг 2017
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 4. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.876
  Допаѓања:
  2.427
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Не му ја секирај. Иако си имаат тема во нивниот подфорум, јас се чудам шо покажуваат на иОС (овие шо не се џеилбрејкнати). Позадината и распоредот на иконите? :)
   
  На NikS и Dzepar им се допаѓа ова.
 5. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Windows 8 Gdesk (Nokia E7) :)
  1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg
   
 6. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  .[​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 7. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
 8. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Scr000135.jpg Scr000136.jpg Scr000138.jpg Scr000140.jpg
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 9. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  iTronic v2 THEME :D
  1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg
   
 10. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Windows 7 Gdesk

  Scr000171.jpg Scr000172.jpg Scr000173.jpg Scr000174.jpg Scr000175.jpg Scr000176.jpg
   

Сподели преку: