Screen shots од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Android' започната од Palek, 12 ное 2010.

 1. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.835
  Допаѓања:
  2.362
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  ^but why?
   
  На Snow, goran и tupacan им се допаѓа ова.
 2. tupacan

  tupacan Модератор

  Член од:
  11 фев 2009
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  153
  Поени од трофеи:
  43
  Million dollar question веќе подолго време...

  Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
   
 3. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.835
  Допаѓања:
  2.362
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Ич не се бунам со тоа да експериментира, ама зашо тој интерфејс? Ради носталгија нешто или..? :)
   
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 4. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  301
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel POP C7
  РОМ/Верзија:
  4.2.2
  Па може да се рече и помалку ради носталгија и баш сакав да видам како би било една десктоп верзија на виндовс 10 која се доближува до оргиналниот интерфејс повеќе од кој било ланчер на мобилен... Од време на време сакам да го променам интерфејсот и ако тоа не ми ја намалува драстично функционалноста изгледот го задржувам подолго време
   
  На Ilija му/ѝ се допаѓа ова.
 5. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  301
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel POP C7
  РОМ/Верзија:
  4.2.2
  Screenshot_2017-04-19-01-13-22.png Screenshot_2017-04-19-01-13-38.png
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  270
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 7. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  301
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel POP C7
  РОМ/Верзија:
  4.2.2
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 8. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  301
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel POP C7
  РОМ/Верзија:
  4.2.2
  Screenshot_2017-05-05-02-07-28.png Screenshot_2017-05-05-02-07-54.png Screenshot_2017-05-05-02-10-49.png
   
  На Dzepar и DigitalDreamer им се допаѓа ова.
 9. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  301
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel POP C7
  РОМ/Верзија:
  4.2.2
  Screenshot_2017-05-09-09-40-07.png
   
  На Dzepar, DigitalDreamer и Noc 32 им се допаѓа ова.
 10. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.826
  Допаѓања:
  1.716
  Поени од трофеи:
  178
  Ако не задржуваш една слика за позадина на телефон повеќе од една недела немој да се тетовираш, ова важи посебно за тебе .


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  ivan88, goran, Dzepar и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: