Samsung SM-G9298

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од gug1, 3 авг 2017.

 1. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Се појавија чудни слики овие денови за самсунг флип телефон, кој ако не самсунг со ваков потег.
  [​IMG] [​IMG]
   
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.880
  Допаѓања:
  2.432
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  И 2та екрани се фул амолед со резолуции и све?
   
 3. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Nema uste info, 1440 sig kje bide, povekje ne veruvam kako i da e. neprakticen telefon.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели преку: