Samsung J5 2017

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од Misko6000, 9 ное 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Misko6000

  Misko6000 Искусен член

  Член од:
  31 дек 2008
  Мислења:
  1.664
  Допаѓања:
  1.264
  Поени од трофеи:
  178
  РОМ/Верзија:
  MIUI Weekly 6.9.15
  Kakо што вика насловот , нови земени денес од ВИП со 2 години гаранција, некодирани
  Цена 13,500 ден /парче
  ПП
  http://oglasi.gsm.mk/oglas?id=2027
   
 2. Misko6000

  Misko6000 Искусен член

  Член од:
  31 дек 2008
  Мислења:
  1.664
  Допаѓања:
  1.264
  Поени од трофеи:
  178
  РОМ/Верзија:
  MIUI Weekly 6.9.15
  продадено
  кључ
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: