Samsung Galaxy S7 & S7 Edge

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од 995user, 11 сеп 2015.

 1. trale

  trale Член

  Член од:
  17 мај 2009
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Поздрав дечки може помош или мислење имам самсунг галакс с7еџ одеднаш почна тачот што е за сплит скрин да не функционира го ресетирав во опции исклучи уклучи и несака никако по некое време да кажеме после половина час ке отворам било која икона и ке почне само да се пали и гаси толку пати колку што сум стиснал на тач дугмето сплит скрин може ли некој да ми помогне благодарам однапред
   
 2. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.425
  Допаѓања:
  1.157
  Поени од трофеи:
  208
  +1

  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
   
 3. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.496
  Допаѓања:
  2.569
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  дали се декодира s7 edge од вип на тмобиле мрежа да работи ?
   
 4. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  da


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.496
  Допаѓања:
  2.569
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  колико кошта
   
 6. deanMKD

  deanMKD Член

  Член од:
  1 апр 2013
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  8
  Дали некој фо има флешнато овој фирмвер што ми стигна преку ОТА:

  G930FXXS1DQG4

  [​IMG]

  Некој проблем со него ?
   
 7. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.425
  Допаѓања:
  1.157
  Поени од трофеи:
  208
  security pach nekoj mal, jas sum na [​IMG]

  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
   
  На deanMKD му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ZoRan85

  ZoRan85 Активен Член

  Член од:
  19 дек 2010
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  114
  Поени од трофеи:
  43
  Ништо страшно мал апдејт не се приметува промена јас го стаив и исто тера.


   

Сподели преку: