Samsung Galaxy Note 8

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од gug1, 3 авг 2017.

 1. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Bumblebee, goran и El_Makedonero им се допаѓа ова.
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.880
  Допаѓања:
  2.432
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Овој ми е поубав од S8. But that's my thing.
  Зашо не направат помал телефон? :(
   
  На SaleSk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  S8 e ok goleminata plus ubavo lezi vo raka, ama problem bil i kje. ostane softverot, i kamerata me razocara, 7 plus kamerata spie i vo boi i za sliki i video.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 4. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Note 8 ќе се вика или ќе мењаат брендирање?
   
 5. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Ставија помала батерија и проблемот се реши со ноте 7 (фе)
  нема шанса да има со овој :)
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: