Samsung генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од Bumblebee, 16 окт 2015.

 1. SomebodyUnique

  SomebodyUnique Член

  Член од:
  30 мар 2013
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Како да ресетирам сетинзи на Messages? Никако не можам да најдам. Го изменав font size ама не можам да вратам на дифолт. Се работи за Андроид 9.
   
 2. vibehemoth

  vibehemoth Нов член

  Член од:
  9 сеп 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  4147927657
  РОМ/Верзија:
  Android 9

Сподели преку: