Samsung генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од Bumblebee, 16 окт 2015.

 1. SomebodyUnique

  SomebodyUnique Член

  Член од:
  30 мар 2013
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Затоа секогаш се двоумам за купвање на вака скап телефон. Не дај боже се скрши екран и со парите за замена на екранот, можиш да си купиш нов телефон.
   
 2. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ова важи за Самсунг најмногу, изгор им се екраните.
   
  На SomebodyUnique му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  869
  Поени од трофеи:
  158
  Најплукан беше S5ката ханзаплас се нарекуваше, ама према мене за човек што го користи за работа и не се замара многу дали имал лукс дизајн е одличен. Променлива батерија, променлива задна НЕ-СТАКЛЕНА капачка, солидна цена за промена на екранот.
  По филозофијава на самсунг, подобро поскап телеофн а помалку корисници него ли поефтин телефон а помалку корисници. Сам себе го убијал.
   
 4. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.838
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  Како се цениве на с8? Може да се добие нов с8 за ајфон 7 малку користен топ сочуван?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  glava za glava polovni moze da :)
   
  На zokimk му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SomebodyUnique

  SomebodyUnique Член

  Член од:
  30 мар 2013
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Што е она Device Security во Smart manager? Гледам кај сите Самсунзи е deactivated.
   
 7. sanatorium

  sanatorium Член

  Член од:
  14 мар 2010
  Мислења:
  143
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  18
  Zdravo decki mi treba pomos okolu restart na samsung j5 , znaci posle nekoe vreme na nekoristenje na telefonot go bev zaboravil paternot za otklucivanje...pa mu napraviv hard resrt preku recovey mood... No sega mi bara da se logiram na stariot google akaunt sto e bil prethodno...a ne se sekavam koj e tamu... Posto telefonot ne bese koristen poveke od pola god. Ima nekoe care kako da go sredam....ilida nosam vo nekoj servis ...
   
 8. SomebodyUnique

  SomebodyUnique Член

  Член од:
  30 мар 2013
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Ima. Pisi mi vo pp.
   
 9. BlackPanther

  BlackPanther Нов член

  Член од:
  1 дек 2017
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Што направија со тој на преклоп телефонот со андроид?
  Има некоја информација кога/дали ќе излегува?
   
 10. SomebodyUnique

  SomebodyUnique Член

  Член од:
  30 мар 2013
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Имам Samsung Galaxy Grand Prime со андроид верзија 5.1.1 и со најновиот апдејт на Инстаграм ми исчезнаа опциите Superzoom, Rewind... Инсталирав и бета верзија и таму истото. Има некој ваков проблем?
   

Сподели преку: