Samsung генерална дискусија

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од Bumblebee, 16 окт 2015.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Тука дискутираме за Самсунг телефоните и се поврзано со нив.
   
  На vonuzu, OLI-HAUG и psyside им се допаѓа ова.
 2. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Одлично, фала ти.
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
 4. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Еве дискусија:
  Многу ги сакав, но почнаа да ме нервираат. Заради нередовни апдејти, траење на батерија и преголеми цени.
  И изгледа никогаш нема да купам повторно Самсунг.

  Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
   
  На Symbian му/ѝ се допаѓа ова.
 5. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Сега се каде каде подобрени од порано, дури и во тоа поле... Али пак се далеку од тоа што треба да е.
   
 6. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Прототип ноте 6 :D
  [​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 7. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  На мене ова повеќе ми личи на Ноте 3, него ли на Ноте 6 :)
   
  На gug1 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Па да де мојот е скршен дисплеј протајп правам за ноте 6 :D
   
 9. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Јас сум сигурен дека твојот “прототип„ кога би бил во продажба како ноте 6, подобро би се продавал него ли ноте 5, ради тоа што има заменлива батерија и слот за СД карта :)
   
 10. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Ептен слабо им иде, сироти Самсунг :D
   

Сподели преку: