S9+ Samsung pay

Дискусија во форумот 'Samsung' започната од Alex1986, 30 окт 2018.

 1. Alex1986

  Alex1986 Член

  Член од:
  30 авг 2010
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  18
  Здраво дечки,

  знае ли некој како да се сетира Samsung Pay кај нас во МК? Кога и да пробам ми вика дека сум offline.
   
 2. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.152
  Допаѓања:
  1.624
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Седиште не работи Samsung pay во МК.

  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
   

Сподели преку: