S View Cover футрола за Galaxy Note II

Дискусија во форумот 'Дополнителна опрема' започната од zocc, 8 јан 2014.

 1. zocc

  zocc Нов член

  Член од:
  13 ное 2011
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Galaxy S5
  РОМ/Верзија:
  5.0
  Здраво, ме интересира дали некаде се наоѓа да се купи (во Скопје) S View Cover за Galaxy Note II ??

  Ваква отприлика :

  [​IMG]
  Фала :)
   
 2. gokovet24

  gokovet24 Нов член

  Член од:
  20 дек 2012
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Видов во Мегамобил денес вакви
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8

Сподели преку: