Rotate Me - Beta, unsigned за UIQ3

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од strizlow800, 6 авг 2008.

 1. sotirropi

  sotirropi Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Во позадина си работи но како би го ротирал екранот во Landscape
   
 2. mjakimovski

  mjakimovski Нов член

  Член од:
  14 јун 2009
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Софтверот е во бета верзија и за жал никогаш не е довршен од страна на развивачот на програмот. Дали има некој друг софтвер за ротирање на екранот од Portrait во Landscape мод за Symbian UIQ? Поздрав!
   

Сподели преку: