QuickOffice 4.0 апгрејд

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 23 дек 2008.

 1. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  РЕЗИМЕ:

  Whatever you do, НЕ ГО ИНСТАЛИРАЈ OВА НА P990i
   

Сподели преку: