QuickOffice 4.0 апгрејд

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 23 дек 2008.

 1. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 2. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  дефинитивно препорачувам...додадена е можност и за креирање на презентации (оваа ја издвојувам како значајна)
   
 3. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  почна да crash-ува :(

  има некоj начин да се направи undo на апгреjдов? (п.с даjте Quickoffice 3.6 за UIQ 3, default е на P990i)
   
 4. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  pa napraj mu uninstall.
   
 5. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  ne moze da mu se napravi uninstall, zatoa baram
   
 6. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Хахахаха... :) Гадно е така на моменти... What's donw can't be undone. Хаха... шала. Најди ја постарата верзија и инсталирај ја врз новата. :)
   
 7. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  барам пеер нема :(
   
 8. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  hahah
  samo so Sony ericsson update service drugo nema :D a i to Quick.. 4.0 ne ja biva ako sakash od file menager da otvorish nesto, jok drzi se do taa so e default :D
   
 9. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 10. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  го најдов на еден руски сајт, ама кога пробувам да инсталирам пишува:

  The following software must be present on this device before the installation can proceed:

  Software name:

  SonyEricsson10274bf5PlatformProductID


  ...помош?
   

Сподели преку: