Prodavan Nikon D3100

Дискусија во форумот 'Канта' започната од mushovlae, 11 фев 2016.

 1. mushovlae

  mushovlae Познат Член

  Член од:
  29 авг 2014
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  478
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Mi4c
  РОМ/Верзија:
  7.2.23 Beta
  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
  Изменето од модератор: 12 фев 2016
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: