Prodavam zaklucen i osteten iphone 5s

Дискусија во форумот 'Канта' започната од damjanco, 6 апр 2017.

 1. damjanco

  damjanco Нов член

  Член од:
  6 апр 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Prodavam zaklucen iphone 5s so osteten ekran. Telefonot se koristese so r-sim poradi update na IOSOT veke ne raboti r-simot i ne mi se isplati da go odklucuvam.

  Ako nekoj ima potreba od telefonov dajte ponuda.

  Fala!
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.981
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  На која мрежа е заклучен? кој имси код го ставаше?
   
 3. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.555
  Допаѓања:
  1.414
  Поени од трофеи:
  178
  Мораш да отвориш и оглас и да има линк од истиот во темава :)
  Спротивно е на правилата на форумов да нема оглас, ќе морам да ја избришам темата доколку остане без оглас.
   
 4. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.897
  Допаѓања:
  2.455
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  И нешто кирилица во животот или..?
   

Сподели преку: