Prodavam Xiaomi Redmi Note 3 Pro(Gold) staklo ocuvan kako nov 3gb Ram 32 Gb memoria

Дискусија во форумот 'Канта' започната од Kokoska234, 3 мај 2016.

 1. Kokoska234

  Kokoska234 Член

  Член од:
  29 мај 2009
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  info vo inbox ili na telefon 078338948 bez zameni full pakuvanje garancija od hi store koristen 2 meseci kako nov!
   
  Последна промена: 3 мај 2016
 2. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.320
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  113
  Цена? И, според правилата, мора тука http://oglasi.gsm.mk/ да го огласиш
   
 3. Kokoska234

  Kokoska234 Член

  Член од:
  29 мај 2009
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  14000 den fiksna druze uste fabrickata folija predna ne mu e izvadena
   
 4. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  483
  Допаѓања:
  294
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Зошто го продаваш, му фали нешто?? Ако можеш прати ми слики по ПП
   
 5. Kokoska234

  Kokoska234 Член

  Член од:
  29 мај 2009
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  pisimj brojce ke ti pratam na viber sliki bidejki neznam kako se praka vo pp
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.981
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Значи објави тема со ПОКРАТОК наслов во мали огласи и плус на портал и линкот од портал пастирај го во огласот

  Такви се правилата
   
  Bubache, goran, the_maker и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: