Pismena po makedonski

Дискусија во форумот 'Е-Книги' започната од Martin 55555, 8 апр 2012.

 1. Martin 55555

  Martin 55555 Нов член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Mi treba pismena rabota po makedonski jazik naslov "vo zivotot nama vtoro poluvreme kako vo sportot " mi treba za utre
  --- надополнето: 8 април 2012 во 17:54 ---
  ili opsto za zivotot
   
 2. GoRRaN

  GoRRaN Allmighty модератор

  Член од:
  24 окт 2008
  Мислења:
  4.779
  Допаѓања:
  2.083
  Поени од трофеи:
  208
  ајде за едно саат - два ќе ти напишам и пратам ;) важи? почекај ме само
   
  На Skipper му/ѝ се допаѓа ова.
 3. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.532
  Допаѓања:
  867
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  абе бе го лажи детето :)
  Ти друже си го згрешил форумот.
   
  На ilche11 и GoRRaN им се допаѓа ова.
 4. Martin 55555

  Martin 55555 Нов член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  ama po sekako :/
   
 5. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.498
  Допаѓања:
  2.575
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone

  http://okno.mk/zhivot
   
  На Alfa Mobil Team му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.415
  Допаѓања:
  2.942
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
 7. Skipper

  Skipper Член

  Член од:
  9 јун 2011
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  18
  хихихиих Ти ако му пишуваш сигурно *1* ке добие.
   
 8. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.131
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
 9. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.415
  Допаѓања:
  2.942
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  На 10/15 мин т.е. 6-7 песни ислушав. :)
   
 10. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.131
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
  Многу пропушти :) Требаше да останеш до крај.
   

Сподели преку: