OUKITEL U7 PLUS IGO

Дискусија во форумот 'GPS форум' започната од mrkac, 11 ное 2017.

 1. mrkac

  mrkac Член

  Член од:
  4 мај 2008
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  дали мозе некој да постави линк ми треба иго навигација за овој модел на тел резолуција има на екран 5.5 инци 1280 /720 резолуција поз хитно ми е ве молам
   
 2. Veleso

  Veleso Член

  Член од:
  3 ное 2012
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  8

Сподели преку: