ONE PLUS TWO

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од gug1, 12 јул 2015.

 1. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Точно, плус како ја заебаа работата со тоа оксиџен ОС-от, ден денес немам уште официјален CM за телефонов...
   
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  [​IMG]

  Blagodarnost do mejker go sredi tel top.

  bukvalno letaaa

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   
  христијан, daniell159, goran и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. daniell159

  daniell159 Активен Член

  Член од:
  16 јун 2014
  Мислења:
  114
  Допаѓања:
  91
  Поени од трофеи:
  28
  Е нели SE имаше :)


  Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
   
 4. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Tuka e tuka, mos kje ide na prodazba kje videme.

  Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
   

Сподели преку: