НОВО Nextgen Software.DELEV_GPS_TRUCK.HERE_Europe_2018.Q3

Дискусија во форумот 'iGO' започната од kiredelev, 2 дек 2018.

 1. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  55
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8

  Прикачени податотеки:

  Изменето од модератор: 2 дек 2018
  На cikio, Staned и vlatko.donev им се допаѓа ова.
 2. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Се направив како во видеото и пак не сака, ми вика global_cfg not found....дали има проблем оти имам друго iGO инсталирано? Чудно ...
   
 3. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  665
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Одзипувај и фолдерот што ќе го добиеш com.nng.igo.DELEV_GPS стави го во Android/data
   
  На kiredelev и dejanmanasiev им се допаѓа ова.
 4. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  На kiredelev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Staned

  Staned Нов член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  Се отпакува само со 7-ZIP, Благодарам, деновиве ке ги пробам мапите.
   

Сподели преку: