Nextgen Software.DELEV_GPS_TRUCK.HERE_Europe_2018.Q3

Дискусија во форумот 'iGO' започната од kiredelev, 2 дек 2018.

 1. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8

  Прикачени податотеки:

  Изменето од модератор: 2 дек 2018
  На cikio, Staned и vlatko.donev им се допаѓа ова.
 2. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  484
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Се направив како во видеото и пак не сака, ми вика global_cfg not found....дали има проблем оти имам друго iGO инсталирано? Чудно ...
   
 3. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Одзипувај и фолдерот што ќе го добиеш com.nng.igo.DELEV_GPS стави го во Android/data
   
  На kiredelev и dejanmanasiev им се допаѓа ова.
 4. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  484
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  На kiredelev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Staned

  Staned Член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  8
  Се отпакува само со 7-ZIP, Благодарам, деновиве ке ги пробам мапите.
   
 6. inkognito

  inkognito Член

  Член од:
  31 јан 2013
  Мислења:
  100
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  18
  Линкот е блокиран
  --- Споено дупло мислење, 4 мај 2019 ---
  Global cfg not found
  --- Споено дупло мислење, 4 мај 2019 ---
  И апликацијата е блокирана
   
 7. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
  Apk
  https://mega.nz/#!GJ4xDIgY!PoUTiLURBjKG5Xu5KWtHihNL7Avk99t-5z-PaXBJzt0

  Комплет не обработена
  https://mega.nz/#!2QgzkAKa!vEWf4LRKG4E3bGJDxkWBE6sleQOHAT2_S4ptxTa9KfM

  Sys.txt
  https://mega.nz/#!uIwRVYbK!5YH1tF6s9UZhRtYBJp29UtEhXROOsUSLK4qJtIy-Im8
   
 8. kiredelev

  kiredelev Член

  Член од:
  5 фев 2012
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  8
 9. stefando

  stefando Член

  Член од:
  14 јул 2019
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  +359896543322
  РОМ/Верзија:
  Df
  На vlatko.donev му/ѝ се допаѓа ова.
 10. stefando

  stefando Член

  Член од:
  14 јул 2019
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  +359896543322
  РОМ/Верзија:
  Df

Сподели преку: