Navigon MobileNavigator 7.4.2 build 802 for PNA [480x272]

Дискусија во форумот 'Navigon' започната од jovce27, 13 сеп 2012.

 1. jovce27

  jovce27 Член

  Член од:
  3 апр 2012
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  дали може некој да ми најде линк Navigon MobileNavigator 7.4.2 build 802 for PNA [480x272]
   
 2. salt

  salt Symbian old school

  Член од:
  1 мар 2008
  Мислења:
  442
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Galaxy S5
  РОМ/Верзија:
  6.01
  еве ти пробај ги овие:

  Код:
  http://rapidshare.com/files/248249389/MN7.4.2Build802-73x0_72x0.rar
  PASS: MN74
  или
  Код:
  http://rapidshare.com/files/259885799/DjGio_UP_MN.7.4.2.build.802.for.PNA.480x272.rar
  п.с.
  PNA = Personal navigation assistant
   
 3. jovce27

  jovce27 Член

  Член од:
  3 апр 2012
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  8
  благодарам за линкот
   
 4. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Ова ли е последна верзија за WinMO уреди?
   

Сподели преку: