Motorola Droid Turbo

Дискусија во форумот 'Motorola' започната од dino_bt, 29 окт 2014.

 1. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.100
  Допаѓања:
  4.378
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Ергономски со копчиња поставени усвет горе хаха. Ајде на следниот ќе ги оправат
  Сликава е најдобар доказ дека во рака горе долу исто лежат по големина
   
  Последна промена: 4 ное 2014
 2. Nearen

  Nearen Познат Член

  Член од:
  11 јан 2011
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  335
  Поени од трофеи:
  63
  Сеуште незнам како лежи нексусот во рака, но од лично искуство сметам дека употребата на "ергономија" и "iPhone 6+" е тотално недозволива во една иста реченица.

  Не генерализирам, нема секој иста рака.
   
  На dino_bt му/ѝ се допаѓа ова.
 3. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Ахаха... сега копчињата биле горе. А тоа што е цел сантим и кусур дебел и цел сантим ипол поширок, како да сме 1990та... можеле да го направат ваков дизајн бољееее...

  [​IMG]
   
 4. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.100
  Допаѓања:
  4.378
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Дебел е на средината баш кај што е вдлабната раката кога го држиш. На периферијата е најтенкиот телефон до сега.
   
  На dino_bt му/ѝ се допаѓа ова.
 5. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Ахахахаа.... ова како спинувањето од „државните медиуми“. Сити Мол со НАЈЕВТИН паркинг во градот... :pos::pos::pos:
   
 6. dino_bt

  dino_bt Искусен член

  Член од:
  30 дек 2011
  Мислења:
  759
  Допаѓања:
  820
  Поени од трофеи:
  158
  Ало бре имате тема за Нексус6, во Моторола тема се наоѓате!
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 7. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Секој нареден пост поврзан со Нексус или Епл ќе биде избришан.
   
  На dino_bt и haCk0r им се допаѓа ова.
 8. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  На dino_bt и Pane-G им се допаѓа ова.
 9. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
   
  На dino_bt, Pane-G и RagingDemon им се допаѓа ова.
 10. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  На dino_bt му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: