Mini display port to DVI за macbook

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од христијан, 21 окт 2016.

 1. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Да не знае некој кај може да најдам вакво, а да не кошта 2500 денари?

  [​IMG]

  Ми треба хитно деновиве, а не сум многу периодов за трошење, особено не 2500 во iStyle за адаптер. :D
   
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Имам нешто, прати ми го порто од другата страна.


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 3. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  upload_2016-10-21_23-44-59.png

  Портот е thunderbolt/mini display... :)
   
 4. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 5. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Torte Mobile ми пушти ептен добра понуда, така да со него изглеа ќе завршиме работа. Фала на сите. :)
   
  На OLI-HAUG, Noc 32 и Torte Mobile им се допаѓа ова.

Сподели преку: