Mi6

Дискусија во форумот 'Mi (Xiaomi)' започната од 995user, 7 јан 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  На Tomekk и the_maker им се допаѓа ова.
 2. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
 3. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.838
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  Кој знае дали ќе е најмоќниот покрај Asus ZenFone AR кој го носи истиот процесор и 8гб рам. Претставен на CES сега.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  Значи кој прв ќе го пушти во продажба, тој ќе го има најмоќниот телефон. Се кладам на Xiaomi.
   
  На the_maker му/ѝ се допаѓа ова.
 5. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  3.071
  Допаѓања:
  5.447
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  Ништо чудно, тие ќе извадат сега 7 модела на база на SD 835 :p
   
  На zokimk и goran им се допаѓа ова.
 6. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.838
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  Ако одиме по тоа, да..Xiaomi ги штанца :)
   
 7. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  На the_maker му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: