НОВО Mi 6 - Official Launch 19.04.

Дискусија во форумот 'Mi (Xiaomi)' започната од the_maker, 11 апр 2017.

 1. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  3.060
  Допаѓања:
  5.411
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  Наредна недела пред-нарачка :)

  Sent from my MI 5s
   
  На kirev и dobrevskinenad1 им се допаѓа ова.
 2. dobrevskinenad1

  dobrevskinenad1 Член

  Член од:
  2 фев 2017
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  18
  Цена?

  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
   
 3. kic10

  kic10 Активен Член

  Член од:
  4 јан 2014
  Мислења:
  365
  Допаѓања:
  196
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Xiaomi MI4C
  Значи требало само да се прогугла :D
  Џабе предвреме радување, мислев МИУИ9 е...
   
  На the_maker му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: