Mi 5 / Mi 5S / Mi 5S Plus

Дискусија во форумот 'Mi (Xiaomi)' започната од the_maker, 18 фев 2016.

 1. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.544
  Допаѓања:
  1.030
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Види во Hi.mk
   
 2. DrMTR

  DrMTR Нов член

  Член од:
  11 фев 2017
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Samsung S7
  Неможе да ти продаде затоа што веќе не носи Ми во Македонија.
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. raperot

  raperot Познат Член

  Член од:
  28 јан 2010
  Мислења:
  444
  Допаѓања:
  262
  Поени од трофеи:
  63
  Хи.мк одамна се рикнати.
  Види на It.com.mk форумот, има еден член мислам дека продава.
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: