Meizu metal

Дискусија во форумот 'Кинески брендирани телефони и копии' започната од mushovlae, 28 окт 2015.

 1. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  На raperot му/ѝ се допаѓа ова.
 2. mushovlae

  mushovlae Познат Член

  Член од:
  29 авг 2014
  Мислења:
  203
  Допаѓања:
  473
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Mi4c
  РОМ/Верзија:
  7.2.23 Beta
  Топ телевончиња се скоро сите модели.Јас ги имав мх4 и 5,а другарче мх2 ноте,а гајче 1 ноте.Топла препорака за брендов многу нуди за парите.
   

Сподели преку: