Medion Gopal P4445 нови карти

Дискусија во форумот 'WinCE' започната од masterficx, 11 јун 2018.

 1. masterficx

  masterficx Нов член

  Член од:
  10 авг 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Lg P970
  РОМ/Верзија:
  4.0.4
  Здраво. Барам помош да направам нагдрадба на картите на навигацијава. Дали има можност да се надградат постоечките карти (без да платам нормално :D ) без да се инсталира iGo. Се си работи тип топ на неа само шо картите како што можам да видам се од 2009-та. Фала, а?
   
 2. masterficx

  masterficx Нов член

  Член од:
  10 авг 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Lg P970
  РОМ/Верзија:
  4.0.4
  Никој ?
   
 3. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  288
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  Стави си iGO и фурај....
   
 4. masterficx

  masterficx Нов член

  Член од:
  10 авг 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Lg P970
  РОМ/Верзија:
  4.0.4
  Читав и читав на форумов и стигнав до моментот каде што кога на сд картицата копирам goce.exe во root фолдерот ми се отвара фајл експлорер. Како да направам кога ќе ставам сд картица да се уклучува Igo рецимо автоматски ? iGo имам симнато неколку верзии само незнам што треба да променам/ископирам на мемориската картичка за да работи автоматски штом ќе ја ставам картичката.

  Фала, а ?
   

Сподели преку: