Mac Os vs Windows

Дискусија во форумот 'Оперативни системи и програми' започната од jabawokee, 26 дек 2014.

 1. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.133
  Допаѓања:
  2.023
  Поени од трофеи:
  208
  Епл продал 3 лап топи по цена од 2700 долари, а гугл 16 по цена од 350 долари. И кој е тука победник?
   
 2. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.100
  Допаѓања:
  4.378
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  Android 7.1.2
  Гугл.
   
 3. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Барселона дала 5 гола, ама Вардар имал 15 корнери. Прашање за Демон - концентрирај се - кој е тука победник?
   
  На OLI-HAUG и stefan_mkd им се допаѓа ова.
 4. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.100
  Допаѓања:
  4.378
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  Android 7.1.2
  Гугл.
   
 5. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Психијатар .


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: