LG L3 кернел проблем

Дискусија во форумот 'LG' започната од DaceManUtd, 5 дек 2013.

 1. goran

  goran GSM Sensei

  Член од:
  3 мај 2008
  Мислења:
  2.024
  Допаѓања:
  1.503
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 5T
  РОМ/Верзија:
  Android O
  Се разбира,како она беше ако е закаснато само да не е заборавено.

  Sent from my ONEPLUS 5T using Tapatalk Pro
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  [​IMG]
   
  На DaceManUtd, goran и Dzepar им се допаѓа ова.
 3. DaceManUtd

  DaceManUtd Нов член

  Член од:
  20 апр 2010
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Еве по една година го читам коментаров :)
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 4. RaymondZes

  RaymondZes Член

  Член од:
  10 мај 2019
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Телефон:
  89185244397

Сподели преку: