LG генерална дискусија

Дискусија во форумот 'LG' започната од Bumblebee, 16 окт 2015.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.486
  Допаѓања:
  2.973
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  јас би да си земеш нова батерија, лџињава од Г серија не се покажаа нешто многу сјајно, иако Г6 е до сега регистриран со најмалку фабрички дефекти сепак не го препорачувам.
   

Сподели преку: