ИНФО keyboard

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од Neam Ime, 20 окт 2016.

 1. Neam Ime

  Neam Ime Нов член

  Член од:
  20 ное 2015
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Alcatel Idol 1
  РОМ/Верзија:
  idk
  Сакам да купам некоја тастатура со светла на копчињата. Да не биде нешто прескапо сега..
  Предложете некоја солидна и по можност локација каде можам да ја најдам низ Скопје.
   

Сподели преку: