Kаков мобилен сакате да имате во моментов, реално, според вашите потреби...

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Alfa Mobil Team, 15 мар 2008.

 1. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Nokia Rover aka RX-51
  Луѓе викаат дека е хибрид од E90/N810.
  Еве слики:
  [media]http://img16.imageshack.us/img16/7959/19261883.jpg[/media]
  [media]http://img196.imageshack.us/img196/2236/11lnerr.jpg[/media]
  [media]http://img31.imageshack.us/img31/1641/kf5agl.jpg[/media]
  [media]http://img196.imageshack.us/img196/1079/sdc10933.jpg[/media]
  [media]http://img186.imageshack.us/img186/4758/sdc10930.jpg[/media]
  [media]http://img140.imageshack.us/img140/2766/sdc10931z.jpg[/media]
  [media]http://img140.imageshack.us/img140/6153/74265918.jpg[/media]
  [media]http://img16.imageshack.us/img16/1996/58110001.jpg[/media]
   
 2. .::SCORPION::.

  .::SCORPION::. Познат Член

  Член од:
  28 јул 2008
  Мислења:
  2.689
  Допаѓања:
  104
  Поени од трофеи:
  93
  Rover или Н900, или пак претставник на новата c/x серија на нокиа
   
 3. cyberbaze

  cyberbaze Член

  Член од:
  17 јун 2008
  Мислења:
  398
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Најверојано ке носи назнака н900 и ке биде наследник на н810, поточно на таблет фамилијата. За прв пат ке биде таблета со слот за сим картича = телефон. Ке работи на маемо 5, најновиот 600мхз арм процесор и 25х+ рам, и ке биди нешто стварно добро. Ме интересира само кај нас по која цена ке се продава.

  офф.топик : има кај нас н810 и по која цена се продава, зошто освен еден оглас на пазар 3 кај нас немам сретнато.

  позз
   
 4. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.155
  Допаѓања:
  412
  Поени од трофеи:
  83
  Сакам да имам HTC EVO 4G иако уште не е излезен го сакам него ;)
  [​IMG]
  ИЛИ
  Samsung Galaxy S
  [​IMG]
  А можи и Nexus One,моментално сакам нешто шо вози Android.
   
 5. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.536
  Допаѓања:
  877
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  Иако сега зедов iphone, меракот ми остана на Blackberry Bold 9000, онака дека е она баш бизнис телефон, Може во иднина кога ќе се поозбилам повеќе би имал таков или некој сличен бизнис телефон
   
 6. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  Note 9
   
 7. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.459
  Допаѓања:
  2.971
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  iPhone SE, совршен ми е за работа и ми ги задоволува сите мултимедијални и социјални потреби. Штета што нема подобри камери, бежично полнење и барем заоблен екран да има, пред се ради дизајн и држење во рака.
   

Сподели преку: