Kаков мобилен сакате да имате во моментов, реално, според вашите потреби...

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Alfa Mobil Team, 15 мар 2008.

 1. .::SCORPION::.

  .::SCORPION::. Познат Член

  Член од:
  28 јул 2008
  Мислења:
  2.690
  Допаѓања:
  104
  Поени од трофеи:
  93
  Palm Pre

  [​IMG]
   
 2. Dzole

  Dzole џанкер во криза

  Член од:
  10 мај 2008
  Мислења:
  1.013
  Допаѓања:
  96
  Поени од трофеи:
  48
  Леле Торте:D Тошибава џоа табака, послужавник е еј! Колкаав е:Кома:
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Да ама прочитај му спецификации ... само дисплејот е 4.1 инч, 1 гигахерцен процесор, виндоус, 256 рам ... :Го Сакам::Го Сакам::Го Сакам:
   
 4. banjifiko

  banjifiko Познат Член

  Член од:
  16 мај 2008
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  230
  Поени од трофеи:
  63
  ова е лудница, ќе му ставам creative suite, и ќе монтирам на лице место!
   
 5. tonii29

  tonii29 Нов член

  Член од:
  7 јул 2009
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  jas koristam c905 i dobar e tel nema zbor a bi sakal sony ericsson aino samo da dojde kaj nas da go vidime sto e tel
   
 6. Illusion

  Illusion Член

  Член од:
  27 јан 2009
  Мислења:
  609
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  18
  Добро би ми дошол еден 5800 ко за промена, веќе бајаги го иам E71 :)
   
 7. Јован

  Јован Познат Член

  Член од:
  2 апр 2008
  Мислења:
  2.926
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  93
  Сеа сакам е72 и н97 хехехе
   
 8. cyberbaze

  cyberbaze Член

  Член од:
  17 јун 2008
  Мислења:
  398
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  18
  Да да Е72 :КуЉ:
   
 9. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
 10. torrent

  torrent Модератор

  Член од:
  30 мај 2008
  Мислења:
  1.135
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  48
  Телефон:
  i9505
  РОМ/Верзија:
  Lineage OS 16
  каков било со qwery и wi-fi
   

Сподели преку: