Kаков мобилен сакате да имате во моментов, реално, според вашите потреби...

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Alfa Mobil Team, 15 мар 2008.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Нокиа Е61i
  [​IMG]

  многу битните функции на телефонов се болдирани :D
   
 2. Божино

  Божино Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  8
  Сакам... Сакам... Сони Ериксон к810i. Убав звук, уба камера, и лесно снимање на јава апликации. То ми е доста. :D
   
 3. PhoneMaster

  PhoneMaster Член

  Член од:
  2 фев 2008
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  па сеа за сеа н82че би завршило работа, ама коа ке размислам и да имам сега толку пари сигурно нема за телефон да ги поебам... шо значи к800 е сосема доволно... иако веке сум имал 10тина...хаха
   
 4. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  во моментов посакувам да имам Бежичен телефон со бесплатна линија (тепаат кој нејќе :pos:)
   
 5. Ivan_K750

  Ivan_K750 Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
 6. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  E51 ми е сосема доволен
  [​IMG]
   
 7. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  значи лап топ со додаток на сим картица би било доволно да имам :)
   
 8. phoner

  phoner Член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  18
  Nokia 9210i

  Momentalno najposakuvan  [​IMG]
   
 9. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Паааа.... би сакал телефон што би бил комбинација од N82 и I-Phone:D
   
 10. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  [​IMG]
   

Сподели преку: