Проблем itools alternative

Дискусија во форумот 'Apple' започната од Iphone help, 27 фев 2019.

 1. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  522
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Другари дали знаете некоја програма за пребацување на слики музика на ајфон? истата функција како ајтулс само да биде бесплатна, ајтулс сега има тријал верзија.
   
 2. Todor91

  Todor91 Познат Член

  Член од:
  7 мај 2009
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  341
  Поени од трофеи:
  63
  Ifunbox симни ја бесплатна е :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Iphone help му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.763
  Допаѓања:
  1.336
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Јас го користам iMazing има фрее со ограничена можности и платена верзија со повеќе опции . И јас го купив платена верзија околу 2000 ден и ден денес ИЧ не се жалам


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
 4. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T

Сподели преку: