Iphone xs max

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од pcbsd, 26 окт 2019.

 1. pcbsd

  pcbsd Нов член

  Член од:
  25 дек 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  Продавам iphone xs max 64gb neverlock. Телефонот е уште под гаранција, има 98% battery health. Телефонот е од прв ден со стакло и заштитна маска. Го продавам затоа што ќе одам на 11 pro max. Телефонот е фул пакување купен пд мобеликс.

  Цена 730 евра

  Без замени


  [​IMG][​IMG]


  Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk
   
  На Pane-G и Alfa Mobil Team им се допаѓа ова.
 2. pcbsd

  pcbsd Нов член

  Член од:
  25 дек 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  3
  Bump


  Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk
   
 3. melkumew

  melkumew Нов член

  Член од:
  8 јун 2020
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Iphone XS
  Неодамна заштедив доволно пари работејќи со instaforex review платформа. Тоа е сигурна компанија која нуди широк избор на услуги.
   

Сподели преку: