iphone x glass screen protector

Дискусија во форумот 'Apple' започната од Iphone help, 11 мар 2019.

 1. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  520
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Здраво другари дали може да ми препорачате од која фирма да купам стаклен скрин протектор за ајфон икс? Моментално користам басеус не сум задоволен па дајте ми некој предлог
   
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Moccol

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
 3. Iphone help

  Iphone help Активен Член

  Член од:
  3 сеп 2012
  Мислења:
  520
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Го нема ова на алиекспрес. Дали може да ми препорачаш некој протектор од наведените? [​IMG][​IMG]
   
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Mocoll најдобар и најскап ... има и за позади мат обична фолија и фенси крпче и пакување

  HTB1rioWbH3XS1JjSZFFq6AvupXal.jpg
   
 5. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  Ako si od skopje pomini ibutik, 400 den so popust za forum :)

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   

Сподели преку: