iPhone 8, 8 plus & iPhone X

Дискусија во форумот 'Apple' започната од STEALTH, 27 окт 2016.

 1. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258  Sent from my iPad using Tapatalk Pro
   
 2. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  280
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  Со два збора кажано сакат да го напеает Андроид иОС ов :D

  Sent from my D2303 using Tapatalk
   
 3. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Уште малку и готово Андроид е ... :)

  Мерцедесот се стремел да биде Цитроен ... :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
 4. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.742
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
 5. zoky97

  zoky97 Член

  Член од:
  25 дек 2013
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  8
  1x louder than the iphone 7?? Значи исто.. не е погласен :)

  Sent from my SM-G800F using Tapatalk
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 6. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Ќе биде тапа телефонов, зимајте ајфон 7мици додека не ги укинале... ^_^^_^^_^
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Што е со камериве и блицот одпозади, да се надеваме нема да се скроз у таква изведба на оригиналниот
   
 8. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.742
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!

  повеќе од 90% е точно, како и летнаа информацииве пред време леле
  --- Споено дупло мислење, 6 авг 2017 ---
  ќе си го имат тоа убаво заоблување како 7 мицата. остај рендериве :) иначе 4к -60 фпс ќе снимат.
   
 9. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.742
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  .[​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На goran и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 10. zoky97

  zoky97 Член

  Член од:
  25 дек 2013
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  8
  Само амолед екранот да е и фингерпринтот да не го изостават топ ке е според мене..

  Sent from my SM-G800F using Tapatalk
   

Сподели преку: