iPhone 8, 8 plus & iPhone X

Дискусија во форумот 'Apple' започната од STEALTH, 27 окт 2016.

 1. Untouchable007

  Untouchable007 Активен Член

  Член од:
  24 ное 2011
  Мислења:
  699
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  43
  Освен во дисплејот и софтверот, новиот Ајфон во ништо друго не е подобар од Ноут 8.
   
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.741
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  батерија и камера горе доле во некој ситуации. значи скоро во све :)

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 3. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.200
  Допаѓања:
  5.533
  Поени од трофеи:
  258
  Оти бе ноте 8 има подобар 4г модем!


  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
   
 4. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.880
  Допаѓања:
  2.432
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0


  Уште не сум стигнал да го гледам.
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 5. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.200
  Допаѓања:
  5.533
  Поени од трофеи:
  258
  Амоледите се навистина најдобрите дисплеи Респект :!!!:
  [​IMG]


  Sent from my iPad using Tapatalk Pro
   

Сподели преку: